Recenze- Najít Sky

Najít Sky-Joss Stiriling
Počet stran:239
Žánr: Fantasy
Originální název: Finding Sky
Nakladatelství: Brána
Vydáno:2013
Hodnocení obálky:90%
Hodnocení: 95%
Anotace: Patnáctiletá Sky Brightonová se právě přestěhovala s nevlastními rodiči do Colorada. Sky se na nové škole zamiluje do Zeda Benedicta. Sky později zjistí že Zed má tajemství a tím se celá situace změní.Colorado už není nudné,ale nýbrž nebezpečné místo .Sky a Zed budou muset sáhnout na dno svých sil,pokud chtějí přežít,dodělat školu a aspoň trochu ošidit ruletu v padouchově hotelu v Las Vegas.
O autorce:
Joss Stiriling je jeden z pseudonymů britské spisovatelky Julie Goldingové. Než nastoupila literární dráhu,pracovala v diplomatických službách a pobývala na mnoha místech světa.Po návratu z ciziny se soustředila na studium anglické literatury na Oxfordu,kde získala doktorát
Recenze:
Když jsem si přečetla anotaci na obálce knihy,moc mi neříkalo o čem ta kniha je a tak jsem to jedině musela zjistit. A rozhodně z toho nejsem zklamaná.Mojí nejoblíbenější postavou se hned na první pohled stala Sky, Sky mi byla na první pohled sympatická a moc mě zaujala svým příběhem,tím čím vším si prošla.Zed se mi ze začátku vůbec nelíbil,byl to prostě klasický drsňák,který se chtěl pouze předvádět,ale  v průběhu se Zed od základů změnil.V knize se objevilo hodně stylů bylo to i romantické i fantasy,což mě překvapilo!Ke konci jsem také zjistila že kniha má dvě pokračování,ale bohužel jen v angličtině a v češtině se vydat nechystá,což mě moc mrzí :( Kniha mě hodně zaujala svým příběhem,protože tohle jsem fakt nečekala.Pokud budete mít příležitost určitě si Najít Sky přečtěte.

Komentáře

Okomentovat