Recenze: Triologie Léto- Jenny Hannová

Triologie Léto:
1.díl- Léto,kdy jsem zkrásněla
Počet stran: 238
Žánr: Dívčí román
Originalní název: The Summer I Turned Pretty
Nakladatelství: Jota
Vydání 2012
Hodnocení: 60%
Děj:Belly miluje léto. Každé léto odjíždí se svým bratrem Stevenem a svojí mámou k moři.Přesněji tedy odjíždí do prázdninového domu na pláži,který patří mámině nejlepší přítelkyni-Susaně. Susana má dva syny. Kondráda a Jeremiáše. Tato čtyřka spolu tráví léto už od mala. A Belly je jediná holka takže je odstrkována a čeká až ji kluci vezmou mezi sebe.Tohle léto se jí to konečně podaří. Tohle léto je pro Belly a i pro všechny hodně zlomové. A celý život se jí otočí k lepšímu i k tomu horšímu.
Recenze:Tato kniha má zajímavý děj,ale mně se osobně více líbili ostatní díly,protože tento díl je do třičtvrtě knihy vlastně jen o lásce a zamilování a až na konci knihy se teprve něco zvrtne a okolo toho se vlastně točí celý druhý díl. O téhle knize mám smíšené pocity,ale myslím si že stála za přečtení a rozhodně bych si nenechala ujít možnost přečíst si ji.
2.díl:Bez tebe to není léto
Počet stran: 262
Žánr:Dívčí román
Originální název: It is Not Summer Without You
Nakladatelství: Jota
Vydání:2013
Hodnocení:90%
Děj:Belly až do tohoto léta strávila každý rok v prázdninovém domě na pláži. Jenomže teď je vše jinak.Když si Belly myslela že Kondrád do kterého je zamilovaná už od mala,má o ní zájem,spletla se. Kondrád ji zlomil srdce.A teď ji čeká první léto doma. Nejlepší kamarádka Taylor má pro Belly náhradní plány:večírky,kluky.....Ale jednoho dne Jeremiáš zavolá Belly,protože Kondrád zmizel. A vše napovídá tomu že odjel do letního domu na pláži.
Recenze: Druhý díl byl mnohem lepší než první. Něco se začalo dít. Kniha byla velmi dojemná,chvílemi i smutná a také byla zábavná.Nikdy jsem nevěděla co se bude dít a hlavně jak to dopadne. Bude Belly spolu s Kondrádem nebo ne?
3.díl:Vždycky budeme mít léto¨
Počet stran: 263
Žánr:Dívčí román
Originální název: We will always have summer
Nakladatelství: Jota
Vydání:2013
Hodnocení:90%
Děj:Belly v životě milovala pouze dva kluky. A to Jeremiáše a Kondráda Fisherovi. Belly chodí na vysokou společně s Jeremiášem a svou nejlepší kamarádkou Taylor .Po dvouletém chození s Jeremiášem jsou si jistí že spolu chtějí být navždy. A tak svůj vztah zpečetí svatbou. A v tom okamžiku Kondrádovi dojde že vše musí Belly říct,jinak už ji navždy ztratí. Belly si uvědomí co k oboum dvoum cití a tak si je jistá že jednomu z nich musí zlomit srdce.
Recenze: Tento díl byl napínavý,plný zádrhelů a situací do kterých by se nikdo nechtěl dostat.A to se mi líbilo,protože jsem se trochu ztotožnila a hlavní postavou. Protože Belly se nic nedaří.Třetí a druhý díl u mě bojuje o první a druhé místo na mé příčče v této triologii.Stále nevím kdo vyhraje.


Rozhodně si tuto triologii přečtěte,stojí to za to. Přeju vám hezký zbytek dne.

Komentáře

  1. Natálko, jsem nadšená krásně píšeš. Lépe než já. A přeju ti ať tvůj blog jen vzkvétá :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju moc,ale lépe než ty napíšu ;) Jsi zkušenější a prostě se mi více líbí jak pises ty :)

      Vymazat

Okomentovat