Úlovky z knihovny

Takže tu máme premiéru mých úlovků z knihovny. A veřte že dnes jich bude dost,jelikož jsem si půjčila 20 knížek s vybíráním mi pomáhala moje nejlepší kamarádka Barča a obdivuji ji za to že to tam se mnou vydržela.Takže jdeme na to.

První jsem si vybrala Mrazivý oheň od Amandy Hockingové. Vůbec nevím co mám od téte knihy čekat. Ale strašně moc se na ni těším.
           Jako druhou knihu jsem si vzala Mrazivý ráj od Jany Frey.
Od téhle spisovatelky jsem četla už spousty knih a tak vím  že i tato kniha bude skvělá a určitě se do ní pořádně začtu a bude se mi moc líbit. Ale nebudeme předbíhat,ještě uvidíme jak se mi bude líbit.
Třetí knihu tu mám Lola a kluk od vedle od Stephanie Perkinsové. Tahle kniha mě zaujala už na mě první pohled a tak jsem si ji půjčila a už se na ní strašně moc těším.                     Dál tu mám Probudím se včera od Lumíra Holčáka. Vybrala jsem si jí ,protože film miluju a tak doufám že kniha mě nezklame a bude lepší než film.


Adéla na svatbě královny Margot jsem si vybrala z toho důvodu že jsem ji u někoho viděla a moc mě zaujala a když jsem viděla že ji také máme v knihovně tak jsem si ji bez rozmýšlení vzala.Tuto knihu napsala Siliene EdgarováJako šestou knihu jsem si vybrala Alea dívka moře,kterou napsala Tanaya Stewnerová.Tato kniha je sice pro mladší,ale myslím si že se mi i tak bude moc líbit,protože taky moc miluju vodu,jako hlavní hrdinka

Dále jsem si vybrala knihu Vánoční zázrak,vím že je tu léto,ale mně to nevadí.
Vždy,když jsem byla v knihkupectví tak jsem po této knize 
koukala,ale vždy jsem se rozhodla si ji nevzít a včera jsem ji objevila v knihovně takže jsem nadšená.Kniha má taky nádhernou grafiku.Tato kniha je od Jay Asher.

Jak zacvičit s rodiči,název mi připadal zajímavý :D a tak jsem si ji vzala a nějak hluboce jsem nad tím nepřemýšlela.Teď přijdou 4 knihy od kterých opravdu nevím co mám čekat


Společenství Safírového srdce od Jitky Saniové. Ji jsem si vybrala kvůli příběhu který mě zaujal a navnadil na čtení.    


Dále tu mám Princezna a Kapitán od Anne-Laure Bondouxové. K této knize nemám co říct.Nechám se překvapit.K těmto knihám také nemám co říct,jedině to že se na ně moc těším.


Únos čvrté princezny od Julii Goldingové

Měsíční oko ,které napsala Libba Brayová
Univerzita výjimečných na tu se neskutečně moc těším,slyšela jsem na ni tolik chvály a také vím že autorka: Joelle Charbonneau bude na letošním Humbooku,na který bych moc chtěla,ale ještě uvidím jestli mi to vyjde nebo ne.


Kniha Like me vypadá moc lákavě a má neobyčejný příběh na který se mimochodem moc těším


Knihu Normální porucha jsem si vybrala ,protože mě zaujala tím že je o anorexii a já se o tohle téma docela zajímám a nebo oněm zjištuji ráda nové věci.
Knihu napsala Iva Macků

Jako 16.knihu jsem si vybrala Terezo mánii,která je pokračováním Borůvkové léto s Terezou,které jsem četla minulé léto.Na knihu se moc těším,protože první díl byl úžasný

.Jako 17. knihu mám Amélie v Paříži a tuto knihu jsem si vzala,protože od autorky už jsem četla 2 knihy a ty byli skvělé takže očekávám že tato bude také.

A jako poslední tu mám tři knihy: 1000 důvodů proč se nezamilovat  1000 důvodů proč se nelíbat a  1000 důvodů proč se netápit s láskou od těchto knih očekávám hodně,protože nejlepší kamarádka je četla a tak si myslím že budou skvělé


                                           Doufám že se vám dnešní článek líbil :) Ahoj příště a užívejte si víkend  :)
Komentáře

  1. Ahojky hezky napsaný článek. A u koho pak si viděla tu knihu Adéla na svatbě královny Margot??

    OdpovědětVymazat
  2. Strašně moc hezky napsaný článek,doufám ze se ti všechny budou moc líbit ;D

    OdpovědětVymazat

Okomentovat