Přečteno za Květen

Za tento měsíc jsem přečetla 11 knih a vůbec nechápu jak  se mi to podařilo,když jsem doháněla známky...prostě to nechápu


1.kniha kterou jsem přečetla se jmenuje KATY a napsala ji jedna z mých nejoblíbenějších spisovatelek Jacqueline Wilson
Kniha Katy mě zaujala svým příběhem a hlavně hlavní postavou Katy,Katy ráda vymýšlí dobrodružné hry pro své sourozence a je šťastná ze života. Ale potká ji velké neštěstí,které jsem ani nečekala že se vůbec stane.Dokonce jsem nad knihou několikrát brečela,určitě stojí za přečtení.
Hodnocení:90%

2.kniha kterou jsem přečetla je kniha Léto,kdy jsem zkrásněla 
Na sérii léto jsem dělala samostatnou recenzi takže se když tak můžete podívat tady :Léto-recenze
K této knize už asi nemám co více říct.

3.knihou měsíce se stala kniha od mého oblíbeného spisovatele Nicholase Sparkse Milý Johne
Do téhle knihy jsem se naprosto zamilovala a hned se stala jedna z mých nejoblíbenějších knih.
Pokud se chystáte číst knihu rozhodně si nejdříve přečtete knihu dřív než se podíváte na film,ne tak jako já :D. Kvůli tomu už pak byla kniha předvídatelná a věděla jsem co se stane a nebyla jsem překvapená. Tato kniha je neobyčejná a neznám žádnou jinou knihu na stejný způsob.
Hodnocení: 98%


4. a 5. knihou se staly 2 poslední díly triologie Léto -Bez tebe to není léto a Vždycky budeme mít léto,na tyhle knihy jsem také napsala recenzi a za mě byli lepší než první díl
6.knihou v měsíci je Dívka jež jsi tu zanechal,kterou napsala také má oblíbená spisovatelka  Jojo Moyes.
Tato kniha mě úplně pohltila a zavedla mě do děje 1.světové války,připadala jsem si jako bych byla uprostřed dění 1.světové války. Ti lidé si tolik vytrpěli a co vše museli udělat pro kousek chleba. Mně se více líbila část z roku 1916 než z současných let. Neříkám že druhá část byla špatná,ale první část mě více vtáhla do děje a úplně se mi nad tou částí chtělo brečet.Knihu si určitě přečtěte a neváhejte nad koupí.
Hodnocení: 99%


Posedlá strachem od Jany Frey .
O téhle knize jsem také napsala recenzi,když tak  se podívejte :) Posedlá strachem

Má další přečtená kniha za květen je Zapomnění od Cat Patrickové.

Tahle kniha mě celkově zaujala už když jsem si v knihovně přečetla anotaci a hned jsem věděla že si ji musím přečíst. A rozhodně toho nelituji. Nechtěla bych být v kůži hlavní hrdinky,má to opravdu těžké :(
Hodnocení:70%

Mrazivý oheň od Amandy Hockingové
Přiznám se že fantasy není úplně můj styl,ale jednou za čas to nevadí a změna je potřeba. Na to že to není můj styl,přečetla jsem tuto knihu rychle a autorka píše doopravdy čtivě a neodradilo mě to. A četla jsem dál a přes má očekávání se mi kniha moc líbila.
Hodnocení:75%
Předposlední knihou je Najít Sky od Joss Stirilingové.
Na ní jsem také dělala recenzi ,najdete ji zde Najít Sky

Mojí poslední knihou za květen je Společenství safírového srdce od Jitky Sainové
Tato kniha také není úplně můj styl,ale děj mě vtáhl do sebe. Přiznám se že části kde se bojovalo jsem musela přeskakovat,jelikož na to nedokážu ani pomyslet,natož abych o tom četla. Líbila se mi naivní představa že bych také mohla být součástí společenství safírového srdce.

A to je vše co jsem za květen přečetla a jsem spokojená.Doufám že se vám článek líbil. Do komentářů mi napište co bych měla na svém blogu zlepšit:)


Komentáře

 1. Moc pěkný článek! Jacqueline Wilson je spisovatelka, kterou mám fakt ráda! Na Sparkse se chystám protože na něj všichni pějí strašnou chválu. :) Sérii léto uz mám taky přečtenou a je to taková oddechovka.
  www.susanandherlife.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát,Knihy od Sparkse si určitě přečti,já je zatím nečetla všechny ,ale ty co jsem četla byli skvělý a určitě za to stály.

   Vymazat

Okomentovat