Úlovky z knihovny 2

Ahojky,dnes jsem se rozhodla napsat úlovky z knihovny,jelikož jsem včera byla v knihovně a půjčila jsem si snad nádherné knížky na které se moc těším. Včera jsem si z knihovny odnesla 6 nádherných knížek.Tak se na ně pojďme společně podívat.
Jako první knihu jsem si půjčila Anetin příběh z lůžkového oddělení.Přiznávám se že na tuto knihu jsem se dívala už při minulé návštěvě knihovny a vlastně už si nepamatuji proč jsem si ji nepůjčila.Kniha mě hlavně zaujala tím že se odehrává v nemocnici a to jen tak ledajaká kniha se v nemocnici neodehrává.
Anotace: Vážně zraněná Aneta se ocitá na třílůžkovém traumatologickém oddělení. Při pobytu v nemocnici má příležitost seznámit se s Ivanem,který po autohavárii ztratil paměť. Vzpruhou a oporou jsou oběma jejich spolupacienti-kluci ze dvojky a holky ze trojky.Před hospitalizací by ani jednoho z nich nenapadlo,co všechno se dá zažít dokonce i v nemocnici,na oddělení těžkých pacientů. 
Jako další tu mám knihu zombie blondýny,u které se bojím že se budu bát...Já jsem totiž takový no ehm......Obří strašpytel.Takže pevně doufám že tato kniha nebude nějak strašidelná.Ale řekla jsem si ,,Tak to zkusím"
Anotace:Hannah a její otec,bývalý policista jsou neustále na útěku před exekutory. Tentokrát zamířili do malého města jménem Maplecrest. Od prvního okamžiku Hannah cítí ,že je něco špatně. Že se tu děje něco podivného spousta domůje na prodej a ulice jsou nezvykle klidné a prázdné.A pak se po prvním dni na místní střední škole dostane mezi skupinu rozstleskávaček nejpopulárnějších dívek na škole.Divné na nich je,že všechny vypadají stejněkrásně,stejně blond a se stejnou bledou pletí,dokonce i jejicj jména jsou si podobná,všechna začínají písmem M.Ony jsou,ale ty ,které vládnou celé škole.Věcná outsiderka Hannah náhle cítí možnost změnit svůj život a jednou patřit mezi ty úspěšné a je jí jedno,před čím ji varuje Lukáš.Pokud si nedá pozor,bude stejně blond,stejně populární,ale také stejně mrtvá jako ostatní zombie v tomhle městě...Blond zombie je strhující příbšh a trochu hororové čtení nejen pro mladé ženy a dívky.

Knihu Oko za oko jsem si chtěla koupit a tak jsem byla nadšená že jsem ji objevila v knihovně a nebudu si ji muset kupovat. Kniha mě zaujala svou anotací a chválou,kterou na ní většina lidí pěje.A tak jsem neváhala a čapla jsem ji,dříve než by si ji mohl vypůjčit někdo jiný.
Anotace: Ostrov Jar není jen idylické místo na dovolenou,ale to vědí pouze ti,co na něm žijí. Kat,Mary a Lilla chodí na střední školu,ale to je asi to jediné,co mají společného...tedy kromě touhy pomstít se.Pomstít se těm,kteří je šikanovali,vysmívali se jim a udělali jim ze života peklo.Špatné věci se totiž stávají i hodným holkám.
KAT už má dost toho,jak jí její bývalá nejlepší kamarádka ponižuje.
LILLIA klukům vždy věřila,ale tomu je konec.Ne potom,co se stalo tohle léto.A rozhodně to nenechá jen tak.
MARY ostrov před šesti lety opustila kvůli klukovi.Ale vrátila se a chce,aby ten,co jí kdysi ublížil,taky trpěl.
 Žádná z dívek by se sama nedokázala bránit,ale dohromady...dohromady jsou schopné čehokoli.
Kniha Blbá sázka o fajn kluka mi prostě padla do oka.Viděla jsem ji a tak jsem si ji vzala a ničeho prozatím nelituji. Příběh vypadá lákavě ,sice se odehrává v hodně filmech nebo i knihách ,ale to mě neodradilo.
Anotace: Avery šetří každou korunku,aby si splnila sen a mohla studovat medicínu.Proto souhlasí s podivnou sázkou-má své kamarádce přebrat kluka jménem Zac. Pokud se jí to podaří dostane od ní šek na pšt set dolarů. Zac je ovšem úplně jiný než Avery čekala:až příliš bezprostřední,nadto takový zmatkář,že vnese Avery do života nejen chaos,ale i něco víc...
Siréna,tu určitě všichni z vás znají nebo o ní alespoň slyšeli ,nebo zahlédli v knihkupectví. Já jsem se k ní konečně dostala a hrozně moc se na ní těším a doufám že bude skvělá a nezklame mě.Sérii selekci jsem ještě nedočetla a upřímně nevím jestli se mi to podaří,protože v knihovně jsou neustále různé díly rozpůjčované.
Anotace: Oceán zachránil Kahlen před smrtí.Je to už dávno ,co ji nenechal utonout,a id té doby mu slouží jako siréna.Svým zpěvem lálá bezpočet neznámých do hlubil moře,aby tak splatila dluh.Může se pohybovat také na zemi mezi lidmi,ale protože by i jediným slovem mohla způsobit smrt,musí držet jazyk za zuby.Dívá se,jak žijí obyčejní lidé a těší se ,až bude taky smět hlasitě mluvit,smát se a svobodně žít.Je smířená se samotou až do konce služby...ale pak se seznámí s Akinlim.Je to kluk,terý má všechno,o čem kdy snila.Vypadá dobře,je srdečný,vtipný a bezprostřední,zajímá ho nejenom její krásaVšemožně se s ní snaží komunikovat,úžasně si rozumějí a vztah mezi nimi rychle přeroste v kamarádství. Ať chtějí nebo ne,jsou spojeni poutem lásky....A Kahlen chce.Jsoutu však pravidla daná Oceánem a zamilovat se do člověka? To by jistě žádná siréna neměla.Bude muset Akinliho opustit.Žádný člověk nesmí v životě poznat mořský svět sirém.Jenomže poprvé po létech poslušnosti je Kahlen rozhodnutá následovat hlas srdce. 
Doufám že se vám dnešní článek líbil :)

Komentáře