Pokud se vás někdo zeptá,jak to skončí,prostě lžete! |Ostrov lhářů

Ostrov lhářů- E.lockhartová
Počet stran:264
Žánr:Romány
Originální název:We Were Liars
Nakladatelství:Host
Vydáno:2015
Hodnocení obálky:90%
Hodnocení:60%

Anotace: Prečtěte si to. A jestli se Vás někdo zeptá,jak to skončí,prostě LŽETE! Báječná rodina Sinclairových. Soukromý ostrov. Velice bystrá dívka,se kterou je něco v nepořádku. Skupina čtyř přátel-lhářů-,jejichž přátelství začne být destruktivní. Revoluce.Nehoda. Tajemství. Lži a další lži.Pravá láska.Pravda.
Můj názor:
Z této anotace jsem se o knize v podstatě nedozvěděla vůbec nic,ale i přes to jsem si ji v knihovně půjčila. A nevěděla jsem co od ní mám čekat. 
Kniha vypráví o čtyřech přátelích Cadence,Johny,Mirren a Gat,tedy o lhářích. Lháři každé léto tráví na ostrově Beechwood. Jedno léto bude,ale vše jiné. Bude plné lží,nehod a nenávratných věcí.
Kniha na mě už od začátku působila velmi tajemně a trochu i depresivně. Nemohla jsem se od ní vůbec odtrhnout a čekala jsem jak to vlastně dopadne. Věřte mi že takhle jsem si to opravdu nepředstavovala. Autorka ten konec napsala jak nejlépe mohla a lepší bych si asi ani sama vymyslet nedokázala. Opravdu nikomu konec neprozrazujte! Jinak to ani nemá cenu číst! Ostrov lhářů byl docela zvláštním způsobem napsána. Byla psána ve velmi krátkých kapitolách,takže jsem ji s sebou tahala opravdu všude.

Komentáře