After:polibek

After: polibek-Anna Todd
Počet stran: 528
Žánr:Dívčí romány,pro děti a mládež
Originální název: After
Nakladatelství: Yoli
Vydáno:2015
Hodnocení obálky: 70%
Hodnocení: 65%
Anotace: Tessa má všechno-žije v láskyplném prostředí,má chápající rodiče a taky kluka snů,laskavého,milého,kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát potkat. Tessin snový svět ale náhle změní jediné setkání.Hardin je pořádně drzý kluk,s nepřeslechnutelných,nafoukaným britským akcentem,nezapomenutelným rozruchem,tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct-Hardin je zkrátka jiný než ostatní...A to po všech stránkách-dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to ,že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to- i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří,že by takový vztah mohl fungovat. Ale jde odolat jeho polibku?

Názor:  Tessa nastupuje na vysokou školu.Jako spolubydlící na koleji má hodně ulítlou a veselou spolubydlící Steph. Steph patří do takové party punkerů,ve které je také Hardin. A právě tady nastane problém, Tessa se do něj zamiluje,ale přece to nemůže udělat Noahovi.

Tessu jsem chvílemi měla ráda a chvílemi ne. Byla až moc naivní a hloupá. Neustále měnila názor. Také měla hodně noc moc nahoru. Neustále muselo být po jejím.
Hardin,ten byl taky tak namyšlenej,zlej a protivnej. Jeho rychlé změny nálad my lezly na nervy. Celá ta parta my připadala jako parta ulejváků a opilců. Jediná Steph byla celkem v pohodě.

Kniha byla hodně čtivá a četla se celkem rychle. Od knihy jsem očekávala celkem hodně a trochu mě zklamala,ale zase to nebylo něco úplně hrozného.
Ze začátku byla kniha úžasná a myslela jsem že naplní má očekávání,ale postupem času se v knize pořád opakovalo to samé dokola: chvíle klidu,hádky a udobřování. Kniha byla plná hádek,občas byly oprávněné ale někdy my přišly až moc přehrané.
Ale i přes to se mi kniha celkem líbila. Konec skončil hodně otevřeně,takže se na druhý díl určitě chystám :)


Komentáře