Přečteno-Září

Ahoj!
Moc se omlouvám že nebylo přečteno za prázdniny,ale do jednoho článku by se to asi nevešlo a myslím si,že by to asi ani nikoho nebavilo.
Ale teď tu máme přečteno za září. V září jsem přečetla 12 knih. Ne opravdu netuším jak se mi to povedlo,při tom všem stresu okolo začátku školy :D

Myslím si ,že bych měsíc nemohla začít líp. Začala jsem knihou Násobky sedmi od Holly G. Slonnová. Plánovala jsem recenzi,ale nakonec to nějak nedopadlo. Byla dokonalá.Hlavní postava Willow mi přirostla k srdci a doufám že se ke knize vrátím.Dále jsem přečetla tyto dvě knihy,které na sebe navazují. První byla Mé sladké šestnácté století a Příběh dvou staletí. Obě dvě byli moc hezké. Hodně těžko se mi rozhoduje ,která je lepší.


Potom tu mám tuhle DOKONALOST! Navždy a věčne. 
Recenzi najdete zde.

 OTKA podle mě poukazuje hodně na dnešní dobu. U této knihy jsem byla taková skeptická. Bylo to takové půl na půl. Ale za přečtení to stojí.


Na Ostrov lhářů jsem také dělala recenziPoslední píseň byla nádherná,ale více se dozvíte tady
Upřímně Smolná sezona nebyla moc dobrá kniha ,možná je to tím,že jsem se u ní bála.

Selekce je už taková klasika,která vás prostě musí bavit.


Také jsem přečetla tyto dvě moje nové srdcovky. Na obě dvě jsem dělala recenze. Všechno,úplně všechno  Moje srdce a jiné černé díryA poslední knihou se stala opravdu úžasná kniha Náhradní kluk
Tento měsíc byl hodně bohatý na úžasné knihy
Nejlepší- Nooo to nejde :D
                                                      Nejhorší-Smolná sezona


Komentáře