Přečteno- říjen

Říjen na mě byl hodně náročný v spoustě ohledech a proto jsem ráda za číslo sedm. Nevím jestli jsem divná,ale už teď mě stresuje vysvědčení a přijímačky.

 První knihou,kterou jsem přečetla je Umění předstírat od Rachel Harris. K této knize jsem se v podstatě dostala náhodou. Když jsem byla v knihovně,tak už mi nezbývalo moc času tak jsem popadla první knihu,která mi přišla do ruky a musím říct,že to nebyl vůbec špatný nápad. Tuto knihu bych zařadila mezi ty hodně předvídatelné,ale v tu chvíli je vám to úplně jedno,protože jste tak zabraný do příběhu že vás nezajímá že už víte jak to dopadne. Od knihy jsem se nemohla vůbec odtrhnout a to byl celkem problém když jsem ji četla na cestě. Knihu bych zařadila mezi typickou YA knihu.

                                            85%
Jako druhou knihu jsem přečetla Jen jeden den. Tato kniha je plná Williama Shakespeara,jak jeho her,citátů a knih. Jelikož citáty Williama mám opravdu moc ráda,tak tato kniha pro mě byla jak dělaná. Kniha se rozhodně stala mou velkou srdcovkou a když jsem knihu dočetla připadalo mi jako bych bez druhého dílu nemohla žít. 
A proto jsem se hned vrhla na druhý díl: Jen jeden rok ,který je stejně nádherný jako první. To snad ani nejde říci,jaký je lepší.
                      
                     95%


A u další knihy jsem se moc daleko nevzdálila,Byla jsem tu od Gayle Forman. Na knihu jsem napsala recenzi,takže se když tak mrkněte tadyNa Tíhu vesmíru od Jennifer Niven jsem také napsala recenzi zde


Už se pomaloučku blížíme ke konci,předposlední knihou je Běsnící světlo od Estelle Laureové. Obou holek mi bylo hrozně moc líto,jak jim to sakra mohla máma udělat?Ale překvapilo mě jak statečně to Lucille vzala.¨
A poslední kniha je After na ,kterou jsem taky dělala recenzi

Komentáře