Vzkaz v láhvi

Vzkaz v láhvi-Nicholas Sparks
Počet stran: 296
Žánr:Romány pro ženy
Originální název: Message in a Bottla
Nakladatelství: Ikar
Vydáno: 1999
Hodnocení obálky: 40%
Hodnocení:95%
Anotace: Záhadný neznámý vhodí do moře láhev s dopisem a mořské proudy ji odnesou až k pobřeží mysu Cod. Tam vstoupí do života osamělé Theresy, rozvedené matky dvanáctiletého syna. Obsah milostného dopisu ji chytí za srdce a přiměje ji pustit se do pátrání po jeho autorovi. Láhev se vzkazem tak navždy změní životy dvou lidí, kteří by se jinak nikdy nepotkali.


Názor: 
Knihy od Nicholase Sparkse jsou vždycky úžasný.Zatím jsem teda nečetla všechny :D Takže jsem očekávala fakt hodně a mé očekávání se naplnilo.
 Film jsem tedy neviděla,ale v nejbližší době se na něj chci podívat. Zajímá mě filmové zpracování :)

Theresa mi byla víc sympatická než Garrett. Garett mi chvílemi lezl na nervy a nechápu jak se tak mohl zachovat. Ale vtah mezi nimi byl opravdu krásný a takový úžasně pohádkově romantický. I když ten konec mě fakt dojal a říkala jsem si jak je to vůbec  možné. Bez slz se čtení rozhodně neobešlo. Hodně jsem přemýšlela nad tím jak by vše dopadlo,kdyby se nestalo to co se stalo(nechci spoilovat) Theresy a Garretta mi bylo hrozně moc líto.

Jelikož miluji psaní dopisů,tak tahle kniha pro mě byla jako dělaná. Taky tak milujete psaní dopisů?
                                          Jsem moc ráda,že jste si můj článek přečetli.


Komentáře

  1. Natalko, krasna recenze. Knizku ja miluju. Sparks je moje srdcovka. A je to asi jediny autor kvuli kteremu bych jela na humbook :D Povedlo se ti dobre zachytit ten dej. ;) Tesim se na dalsi clanky od tebe :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju moc Terezko. Tato recenze je oproti ostatním docela krátká : D Sparkse také miluju. Co nejdříve se chystám na jeho další knížky,ale mám spoustu nepřečtených knih ,a tak nevím kdy se k tomu dostanu.

      Vymazat

Okomentovat