Čokoládové mléko s ledem-Děkuju |Život jedna báseň

Život jedna báseň
Počet stran: 264
Žánr: 
Nakladatelství: Yoli
Vydáno: 2014
Hodnocení obálky:70%
Hodnocení:100%
Anotace:Po nečekané smrti svého otce je osmnáctiletá Layken nucena být tou silnou kvůli své matce i mladšímu bratrovi. Navenek vypadá odolná a houževnatá, ale uvnitř ztrácí naději.

Na scénu přichází Will Cooper. Atraktivní, jednadvacetiletý nový soused od vedle s fascinující vášní pro recitaci poezie a jedinečným smyslem pro humor. Běh
em několika dní vzájemného oťukávání si Will a Layken vybudují intenzivní emocionální spojení, které v Layken probudí novou naději.

Nedlouho po úžasném prvním rande jsou navráceni do reality šokujícím odhalením, jež je nutí jejich vztah okamžitě ukončit. Denní interakce jsou neskutečně bolestivé, protože se snaží najít vzájemnou rovnováhu mezi pocity, které je k sobě táhnou a tajemstvím, co je od sebe drží.

Autorka:
Colleen Hooverová je autorkou hned několika knih. V češtině od ní vyšly tituly: Bez naděje,ztracená naděje,odvrácená tvář lásky a  možná jednou.
Colleen žije v Texasu s manželem a třemi syny.

Já osobně jsem od Colleen četla život jedna báseň a odvrácená tvář lásky.

Colleen píše opravdu čtivě a umí se vžít do situace hrdiny. Colleen také dává svým hrdinům velké překážky.Aby to něměli tak jednoduché,že?

,,Není podstatné co si o vašich textech myslí ostatní. Když se postavíte na jeviště,chcete se podělit o část své duše.To se nedá hodnotit"Will je starší než Layken a musí sám vychovávat svého mladšího brášku a řekněme si není jednoduché v jednadvaceti sám někoho vychovávat.
U Willa je to složitější chvílemi mi lezl šeredně na nervy a nemohla jsem ho vystát.Někdy se choval hrozně,ale na druhou stranu jsem ho měla ráda. Uměl být i hodný,romantický,chápavý a prostě úžasný.A ještě ke všemu miluje poezii a píše dokonalé básně.

Layken je zdrcená smrtí svého otce a ještě se musí stěhovat. Layken to stejně jako Will nemá v životě jednoduché a do toho se jim zaplete ještě jeden problém...

Vždy na začátku kapitoly najdete kraťoučkou básničku,některé mě nijak moc nezaujaly ,ale pár jich bylo nádherných.

Kniha je hlavně pro romantické duše,kteří si rádi přečtou příběh o lásce. Každý příběh o lásce má něco do sebe a je nějakým způsobem odlišný od ostatních,i když se to tak na první pohled zdát nemusí.

Život jedna báseň je kniha,která vám zlomí několikrát srdce a pak ho znovu slepí dohromady a vy ani nevíte jak.Nachází se v ní tolik zlomových chvilek...

Kniha má hodně dobrý nápad a myslím si ,že Colleen ho dokázala skvěle zpracovat.

Od Collen se chystám přečíst i její zbylé knihy a jsem na to zvědavá,doufám,že budou stejně skvělé.

Komentáře

Okomentovat