Psí poslání

Psí poslání-W.Bruce Cameron
Počet stran: 280
Žánr: Romány,literatura světová
Nakladatelství: Ikar
Vydáno: 2016
Hodnocení obálky:100%
Hodnocení: 90%
Anotace:Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech...

O autorovi:
W.Bruce Cameron je autorem několika úspěšných románů  a stejně jako malý Eathan,i on dostal prvního psa,když mu bylo osm.Náš psí hrdina se nejdříve narodí jako toulavý pes,Má maminku,2 bratry a sestřičku. Maminka je už pomalu učí lovit. Jednou jsou venku a přijede dodávka a odchytí je a odveze na statek jedné paní s velkým srdcem. Znovu se narodí jako zlatý retrívr . Najde si cestu k osmiletému klukovi Eathanovi, kterého si zamiluje. Stane se z nich nerozlučná dvojka. Znovu se narodí jako holka-Ellie. Policejní pes.jeho páníček Jakob v sobě nosí zármutek a k Ellie nechová takovou lásku jako Eathan. Ellie se po Eathonovi stýská. Je mu bez něj smutno.A tak pejsek hledá několik desítek let cestu k Eathanovi.¨

Celý příběh je vyprávěn psem v mužském rodu,což mě celkem překvapilo. Když se narodil jako holka mluvil o sobě v mužském rodu. Ze začátku to byl nezvyk,ale potom jsem si zvykla a už to nebylo tak divné.

Nejradši jsem měla pejska,když byl v těle Bailey,tedy Eathonova psa. Až mě chvílemi udivovalo jaké je mezi nimi spojení.


Kniha je hodně čtivá a do každého těla se vžijete. Možná je to zvláštní,ale po téhle knize se mi zdá,že jsem více porozuměla psům.

Líbí se mi celková myšlenka,že pejsek v každém životě získá nějaké zkušenosti,které pak využije ve svém poslání. To je úžasná myšlenka.

Komentáře

Okomentovat