Přečteno: Leden

Od nového roku jsem se rozhodla trošičku pozměnit přečtena.Vždy vyhodnotím nejlepší knihu měsíce,nejhorší knihu měsíce a někdy přidám i nějakou jinou kategorii,ještě uvidím.
Nejlepší kniha: Zlodějka knih(stoprocentně)
Nejhorší kniha:Bílá jako sníh,rudá jako krev
Nejemotivnější kniha: Všechny malé zázraky,Zlodějka knih

A teď už k samotným knihám. Knih jsem přečetla 6.

Jako první jsem přečetla Bílá jako sníh,rudá jako krev

Nebyla to až tak špatná kniha,ale úplně mi nesedla,vím že hodně lidí si knihu oblíbilo,ale já prostě ne. Nevím co mi na ní tak vadilo asi to jak byla primitivně napsaná. Je fakt,že když jsem jí dočetla měla jsem ji celou oblepíkovanou(existuje to slovo?). Jelikož se v ní skrývá opravdu hodně hezkých myšlenek. Ze všech postav jsem měla nejraději pana profesora Snílka,který na mě fakt zapůsobil,byl tak moudrý. Kéž bych někoho takového potkala i v reálu,ale to je dost nereálné,že?
Ale hned potom jsem si zlepšila náladu Losing it.Toto je fakt krásná knížka,kterou jsem si tedy koupila hlavně kvůli obalu,ale neříkejte,že není krásný. Teď jsem nějak začala narážet na knihy ve kterých se studentka zamiluje do svého učitele. Těch knih není nějak moc,ale mně se všechny sešly tak nějak blízko u sebe. A musím říct,že tahle je hned na druhém místě mezi knihami s touto tématikou. Kniha mě mile překvapila.


Jako třetí knihu jsem přečetla Všechny malé zázraky


Teď asi čekáte na to do jaké patřím skupiny. Líbila se mi nebo ne?
Ano! A moc. Kniha utíkala rychle a hrozně hezky se četla. Rozhodně jsem po této knize změnila názor na Nivenovou,protože Tíha vesmíru se oproti tomuhle fakt nepovedla.Všechny malé zázraky je tak kouzelná kniha,že to nedokážu ani pořádně popsat. Finch a Violet jsou tak úžasní a hlavně se k sobě neuvěřitelně hodí.
Dále jsem se pustila do Až úplně dolů


Od této knihy jsem neočekávala nic extra,ale byla fakt skvělá. Rozhodně se neřadí mezi ty nejlepší,ale rozhodně mezi ty lepší do kterých bych se znovu pustila. Tahle kniha mi něco dala. A dozvěděla jsem se toho víc o drogách,léčebnách a závislosti. O závislosti na drogách existuje spousta knih,ale né všechny jsou tak skvěla zpracované jako tahle.

Jako předposlední knihu jsem přečetla Jsem citlivá bytostJsem citlivá bytost je kniha plná několika životů. Některé části jsou více zajímavé a některé méně. Ale myslím si že knihu by si měl fakt každý přečíst a udělat si na ní svůj názor. Za mě je to takový průměr.
A měsíc jsem završila tím nejlepším :Zlodějkou knih


To je naprostá dokonalost!! Všichni si jí musí přečíst. Nechápu jak jsem bez týhle knížky mohla vůbec žít. Opravdová nádhera. Stala se mojí srdcovkou a rozhodně jsem ji nečetla naposledy

Komentáře

 1. Moc pěkné.Doufám ze nejake půjčíš 😊😊

  OdpovědětVymazat
 2. Doma mám jen Losing it, ale ještě nebyl čas knihu přečíst. Zlodějku knih jsem viděla zatím jen film a byl to opravdu silný zážitek, hodně jsem si pobrečela.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě si Losing it co nejdříve přečti,stojí to za to. Film Zlodějka knih jsem ještě neviděla,ale co nejdříve si ho chci pustit. Knížku si určitě přečti.

   Vymazat

Okomentovat