Přečteno: březen

Vůbec netuším jak,ale za březen jsem přečetla 8 knih a všechny se mi líbily
Jako první jsem šáhla po Moře kliduHrozné zajímavá a krásná kniha. Hlavní hrdinka Nastya nemluví,vezměte si jak to musí být v této době těžké. Chvílemi mě to až udivovalo. Prostě Josh a Nastya se k sobě hrozně moc hodí.


Hned potom jsem si vypůjčila knihu KrasojezdkyněKrasojezdkyně je od autorky,kterou naprosto zbožňuju ,ještě jsem tedy nečetla všechny knihy,ale ty co jsem četla,tak ty miluju. Nechápu jak zvládá napsat jednu úžasnou knihu za druhou. U každé z knih jsem si minimálně jednou pobrečela. Určitě knihy od Jojo doporučuji.

Teď přišlo malé zklamání jménem Můj ne tak sladký životToto je závěrečný díl série a musím říct,že by bohatě stačily ty dva díly. Nebyla tak špatná,ale prostě navíc. Ale zase to bylo hrozně sladký.


Chtěla jsem si zase přečíst nějakou klasiku,tak jsem vybrala Romeo a JulieMyslím si ,že tento příběh známe všichni,ale i tak musím zmínit,že to miluji. Celá ta pointa je krásná. Toto zasáhne asi každého. Tak silný příběh o lásce,jsem ráda,že je tak známý.


Po Romeo a Julie jsem potřebovala něco oddechového,tak jsem zvolila Ukolébavku

Kniha splnila mé očekávání. Nebylo to nic náročného, ani špatného. Prostě takový lehký romantický průměr.

Další dávka fantasy je tu zase.... První konecPrvní konec jsem začala číst na školním florbalovém zápase,toť vše k mému vztahu k sportu :D První konec jsem si stoprocentně užila mnohem víc než ten florbalový zápas. Moc se mi to líbilo. Taky se mi líbily vzkazy a mapky v knížce. Ty tomu dodaly ten správný šmrnc.

Rozhodně jsem nemohla zůstat bez druhého dílu Poslední začátek
V druhém díle se vyjasnilo vše z prvního dílu a vše hned dávalo mnohem větší smysl. Druhý díl byl podle mě stejně dobrý jako ten první.


A měsíc jsem zakončila s knihou Možná jednou
Knihy od Colleen jsou vždy skvělé,a tak jsem věděla ,že se mi tahle bude taky líbit. Hlavně Colleen znovu zasadila do knihy vážné téma.Komentáře