Přečteno:únor

Ahoj,hned ze začátku bych se chtěla omluvit,že dlouho nevyšel žádný článek,ale bohužel jsem musela podstoupi přijímací zkoušky,ze kterých tedy nemám moc dobrý pocit,ale o tom jindy. Teď už budu mít více času na psaní.
V únoru jsem přečetla celkem 9 knih,což si myslím,že je dobré.

Jako první jsem přečetla knihu My nejsme myKniha mě zčala bavit,až když hlavní hrdinka Eileen dospěla. Myslím si,že je to velmi předvídatelný příběh,ale i tak se mi to líbilo. Ale myslím si,že bych udělala líp,kdybych si knihu přečetla až budu starší. Takže se k ní hodlám vrátit.

Dále na mě čekalo velké zklamání a to Cizí slovo láskaPrvních asi 150 stran mě moc nebavily,ale potom se to trochu rozjelo a bylo to lepší,ale žádný zázrak teda. S hlavní hrdinkou Josie jsem se dokázala sžít a chápala jsem jí. Možná jsem na tuto knížku už moc velká.


Pak přišlo ještě něco horšího než cizí slovo láska - Chybějící díl
Příběh sám o sobě je zajímavý,ale některé části mě vyloženě nebavily a nudila jsem se u nich. Spíše mě více části nebavilo než bavilo. Možná kdyby se příběh zpracoval jinak,tak by se mi kniha líbila.

Ale náladu mi pak vylepšila Pýcha a předsudekUž když jsem si knihu kupovala,tak mi pan prodavač pochválil výběr. Tak jsem doufala,že se mi kniha bude líbit a líbila a moc. Ten příběh je dokonalej. Občas jsem měla problém s tím jazykem,ale to mi nějaké velké potíže nedělalo. Navíc Pan Darcy.....A film je taky skvělý

Dál jsem si přečetla Všem klukům,které jsem milovala
Strašně milá a krásná knížka,která zlepší náladu. U této knihy ani nemusíte nějak zvlášť přemýšlet,prostě krása.


Samozřejmě jsem si hned musela přečíst druhý díl PS. Stále tě miluju
Moc hezké pokračování. Nepřišlo mi,že by bylo navíc,nebo tak. Naopak,moc se mi líbilo.


Nemohla jsem vynechat ani třetí díl Navždy s láskou Lara Jean
Moc krásně zakončení série. Byla jsem tak smutná,že to už končí. Nejde si nezamilovat Laru nebo její mladší sestru K


Dále jsem přečetla další pecku a to Tisíc kousků tebe
Jelikož moc fantasy nečtu,tak jsem nevěděla jestli se mi to bude líbit. A kniha mě velmi mile překvapila. Opravdu se nemůžu dočkat dalších dílů. Nevím,jak dlouho to bez nich ještě vydržím.

A jako poslední jsem přečetla MluvMluv je naprostá dokonalost,která nemá chybu. Navíc je psaná v krátkých kapitolách. V Mluv se nachází spousta krásných myšlenek,které rozhodně stojí za přemýšlení


Nakonec jsem se vás chtěla zeptat jestli by jste chtěli i jiné než knižní články? Mám hodně myšlenkových pochodů,tak mě napadlo ,že bych některé z nich mohla napsat sem,tedy pokud by jste o to stáli :D

Komentáře

Okomentovat