Jsem romantik,ale léčím se

Jsem romantik,ale léčím se-Leah Konenová
Počet stran: 264
Žánr:Pro děti a mládež
Nakladatelství: Fragment
Vydáno: 2017
Hodnocení obálky:80%
Hodnocení:100%
Anotace: 
Tipněte si! Co se stane z pochybujícího romantika, se kterým si začne pohrávat sama Láska? Cynik, skeptik, nebo ještě větší romantik? Gael vždycky věřil, že pravá láska existuje. Teď se s ním ale rozešla holka, rodiče se rozvádějí a on začíná pochybovat. Dokonce samotná Láska uznává, že tady něco zanedbala, a tak mu pošle mu do cesty úžasnou dívku, která má jeho romantickou duši zachránit. Bohužel však zapomene, že její hlavní protivník – Nečekaný zvrat – má s Gaelem své vlastní plány. Dokáže Láska zachránit situaci, nasadit své nejsilnější zbraně, porušit svá vlastní pravidla a nasměrovat Gaelův osud tam, kde ho chce mít?
O autorce:

Leah Konen vyrostla ve venkovském městečku ve Washingtonu. Poté se odstěhovala do Jižní Karolíny, kde na univerzitě vystudovala žurnalistiku a kreativní psaní. Následně se odstěhovala do New Yorku, kde se snažila uchytit jako spisovatelka. V současnosti žije se svým snoubencem a jejich psem Farley v Brooklynu.

Recenze:
Gael vždy věřil,že pravá láska existuje.Ale teď mu přijde jakoby mu to samotná láska vyvracela. Jeho rodiče se rozvádějí a jeho holka se s ním rozešla. Gael je z toho všho zničený a ani se mu nechce na narozeninovou oslavu,co pro něj rodina nachystala. Když se Gael naštve a odejde z narozeninové oslavy,srazí ho hezká holka na kole. Při tom všem se s ní seznámí a začne si říkat ,že by to mohlo být více než jen přátelství.

Do příběhu zasahuje samotná láska. Její komentáře a výrazy bývají občas velmi sarkastické. Také vysvětluje různé druhy zamilovanosti,jejiž vysvětlení se vždy nachází dole na stránce.Myslím si ,že dát tam vyjádření lásky a celkové zakonponování do knihy bylo skvělé a rozhodně to přidalo na originalitě.
Celá kniha je tak milá a oddychová,že u ní v podstatě nemusíte vůbec přemýšlet a takovou knihu občas potřebuje každý.
Každé dítě co má rozvedené rodiče v této knize najde část svého příběhu, i když se liší. Rozvod rodičů je tam,tak skvěle zobrazen,což si myslím,že je dobře.(Přeci jen se to teď bohužel děje až moc často)
A milovníci filmůsi v knize také najdou své.Gael filmy miluje a rád o nich mluví. Stoprocentně v ní najdete nějaký bezva tip na film.
Na tuhle knížku si rozhodně někdy udělejte čas a věnujte jí ho.

Komentáře