Přečteno-duben
Za duben se mi podařilo přečíst 11 knih (3 301 stran).
Hned na začátku měsíce jsem si dala re-reading Girl online. Girl online je moje srdcovka,která mě jen tak snad neomrzí. Re-reading jsem si dávala hlavně,kvůli tomu,že jsem si chtěla přečíst třetí díl,ale už jsem si moc nepamatovala ,co se stalo v těch předchozích.
Hned potom,jsem si dala re-reading druhého dílu,který mě taky nezklamal,ale na první díl nic nemá...


Teď mě čekal nový díl u kterého jsem doufala,že bude stejně dobrý jako předchozí. Sice byl třetí díl ze všech nejslabší,ale i přes to to bylo moc hezké a milé čtení


Od Colleen Hoover se mi moc líbily předchozí knížky ,které jsem četla a tahle opět nezklamala.  Ten konec a celková zápletka byla až neuvěřitelně dobře propracovaná. Byla jsem ohromená.
Hned jsem se musela pustit do druhého dílu,který byl vlastně druhý pohled. Byl skvělé se dozvědět mnohem víc a všechno pak do sebe hezky zapadlo.Pak jsem přečetla tu nejsladčí knížku měsíce,což je poznat hned z názvu. Muffin a čaj se mi hrozně líbil,byla to nádherná oddechovka.
Miroslava Varáčková píše opravdu nádherné knihy s vážnými tématy. Momentálně jí vyšla nová kniha na kterou se stoprocentně chystám. Grafitové děvče je opravdu silná kniha. A ta obálka? Krása :3

Na tuto knihu jsem napsala recenzi,kterou si můžete přečíst zde


Knihy o 2.světové válce nejsou nikdy jednoduché čtení. Chce se vám u nich brečet, litovat ty lidi a říkat si jak nevděční vlastně jste (To se alespoň děje mně) Tahle kniha mě dostala na kolena, brečela jsem u ní jako želva.


Trochu zvláštní kniha,ale líbila se mi. Flora byla skvělá a rozhodně to neměla lehké. Asi jsem se zamilovala do jejího bratra Jacoba


Nakonec přišlo docela zklamání,moc mě nebavila. Myslím,že kdybych knihu četla před pár lety,tak se mi bude líbit mnohem víc. Ale v knize se mašlo pár zajímavých myšlenek.


Komentáře