Prázdninový knižní tag

A máme  tu tématický knižní tag ,který se mi moc zalíbil tak jsem se rozhodla ho také udělat.

1.Čteš o prázdninách více,nebo,méně než přes rok?
No záleží na roku...třeba minulé léto jsem jich stoprocentně přečetla více než normálně přes rok,ale tenhle rok to zatím moc nevypadá,ale nechci nic zakřiknout. Ale převážně asi čtu více než přes rok.

2.Když si vybavíš prázdniny,jakou knihu si s nimi spojíš?
Hlavně se mi vybaví odpočinkové letní románky...ale konkrétně například série Léto od Jenny Han nebo kniha Léto na druhý pokus.

3.Kolik si schopná si vzít knih na dovolenou?
Tak u tohohle jsem schopná si sbalit celou knihovničku. Minulé léto jsem si na týdenní dovolenou vzala asi 13 knížek a všechny jsem je i přečetla. A tento rok jsem si na čtyř denní dovolenou vzala asi 7 knížek,ale to jsem tentokrát všechno nepřečetla. Radši si jich vezmu víc,než abych neměla co číst,že?

4.Čteš o prázdninách nějakou povinnou četbu?
Nene,já ani normálně přes rok povinnou četbu nějak moc nečtu. Jediné co jsem z ní kdy přečetla bylo Pýcha a předsudek a Romeo a Julie.

5.Jakou knihu by jsi ráda viděla zfilmovanou?
Rozhodně další knihu od Jojo Moyes třeba Jeden plus jedna,nebo třeba Girl Online,nebo Všechny malé zázraky...je jich spousta. A možná je dobře že nejsou zfilmované,nikdy nevíme jak to dopadne když se má kniha zfilmovat.

6.Kdyby jsi měla možnost prožít den s nějakou knižní postavou,jaká by to byla?
To je hodně těžká otázka...Asi se Simonem z knihy Probuzení Simona Spiera a ráda bych ho podpořila a byla alespoň na jeden den jeho kamarádkou.

7.Které místo z knihy by jsi ráda navštívila?
Jelikož moc nečtu fantasy,tak v knihách vídám jen místa reálná. A z těch reálných by to stoprocentně byla Paříž nebo Amerika,vím že to jsou dvě největší klišé,ale moc bych se chtěla na obě podívat.

Komentáře