Přečteno-květenV květnu jsem přečetla 12 knih (3 558 stran)Na začátku měsíce jsem se pustila do skvělé sci-fi  série,která fakt stojí za to.

Nechápu jak někdo může vytvořit úplně jiný svět. Autorce rozhodně nedocházely nápady a rozhodně to pak nebylo nudné. Tohle je asi nejlepší sci-fi ,co jsem ,kdy četla,i když jsem z sci-fi moc nečetla.

Po tak nádherné sérii přišla trochu psycho oddechovka-Ten,kdo odešel. Jedna postava byla fakt šílená,upřímně jsem se bála co všechno ještě udělá. Ale jinak to byla taková průměrná knížka
Pak přišla naprostá bomba. Miluju ten příběh,tohle by si  měl přečíst fakt každý.Zamilujete se do toho.
Zabila jsem naše kočky,drahá mě fakt zklamalo. Vůbec se mi to nelíbilo. Bylo to o ničem.
Ale potom jsem si zlepšila náladu,knihou Poslouchej! Owen je tak úžasná postava,s trochu zvláštním výběrem hudby,ale to ho dělá ještě zajímavějšího.

Ale aby toho nadšení nebylo moc,tak tu máme Billie. Po dočtení jsem byla celkem rozpačitá. Začátek byl hrozný,prostředek až konec mě fakt bavil a bylo to skvělý,ale ten konec ?! Asi jsem ho moc nepochopila.
Přímo do srdce by se mi více líbilo ,před pár lety,ale teď mi to přišlo hrozně jednoduchý,nudný , v podstatě bez zápletky.
To bylo tak sladký. Líbilo se mi to,sice to nebylo něco wow ,ale bylo to pěkný. Rozhodně si chci filmy co jsou v knížce pustit, a pak si to přečíst znovu,aby to bylo ono.
¨
O dívce Grace je něco tak nádherného,rozhodně si ji přečtěte. Dostane vás to.


A měsíc jsem zakončila fajn nenáročnou knihou. Pokud potřebujete jen vypnout,tak šáhněte po téhle.

Komentáře