Hranice nevinnosti

Hranice nevinnosti-Abbi Glines
Počet stran:256
Žánr:Pro děti a mládež,Dívčí romány
Nakladatelství: Yoli
Vydáno: 2015
Hodnocení obálky:50%
Hodnocení:4,5*/5*
Anotace:
Chceš to, co bys neměl mít…

Je jí teprve devatenáct.

Je to dcera jeho nového otčíma.

Je stále naivní a nevinná, protože uplynulé tři roky strávila pečováním o nemocnou matku.

Ale pro čtyřiadvacetiletého Rushe Finlaye je onRea ta jediná věc, která je tabu. Peníze slavného otce, matčino zoufalství vyhrát jeho lásku a jeho 
šarm jsou tři důvody, proč mu nikdy nikdo neřekl ne.


Blaire Wynn opustila malý farmářský domek v Alabamě poté, co jí zemřela matka, a přestěhovala se k otci a jeho nové ženě do rozlehlého domu na pláži na Floridě. Není připravená na změnu životního stylu a ví, že do tohoto světa nikdy nezapadne. A pak je tu její nevlastní bratr, se kterým ji táta přes léto nechal, zatímco se ženou utekl do Paříže. Rush je stejně tak zkažený, jako je úžasný. Dostal se jí pod kůži. Blaire ví, že pro ní není dobrý a že nikdy nikomu nebude věrný. Je znuděný a má tajemství, které by Blaire neměla nikdy odhalit, ale i když tohle všechno ví…

Blaire do toho možná spadne příliš hluboko

O autorce:
Americká spisovatelka,rodačka z Birminghamu v Alabamě, autorka milostných románů a sérií pro ženy.Autorka napsala sérii Rosemary Beach, Sea Breeze, The Vincent Boys dále pak trilogii Existence.

Recenze:
Blaire je devatenáctiletá dívka,která se poslední tři roky starala o svou nemocnou matku. Před lety Blaire zemřela její sestra při autonehodě,řídil její otec,který je pak následně opustil. Když máma Blaire zemře, Blaire nemá kam jít. Dům prodala ,aby mohla zaplatit účty za léčení. A tak Blaire zavolá tátovi,jestli by u něj nemohla chvíli bydlet a on souhlasí,Blaire z toho není nějak nadšená,ale nic jiného jí nezbývá. Ale když dorazí do Rossemary Beach na Floridě, zjistí,že její otec je na dovolené v Paříži a je tu  jen její nevlastní bratr Rush,který jí tedy dovolí ,aby bydlela u něj. Rush má obrovský dům,ale Blaire umístí do ,,kumbálu" pod schodama,kde normálně bydlí uklízečky. Oba dva to k sobě začně přitahovat,i když vědí,že to není správné.

Blaire je hodná,milá,krásná dívka,která i přes to,co všechno se jí přihodilo bojovala pořád dál a dál.
Rush je zezačátku arogantí blbec,ale věřte ,že si ho zamilujete..má úžasné charisma
V knize je také spousta vedlejších postav-moc milý Grant-Rushův nevlastní bratr,který hned první noc Blaire pomohl. Nan-,,princezna" která ze srdce nenávidí Blaire a já nenáviděla jí.

Kniha není jen pouhá romarťárna ,ale ke konci knihy přijde velký zlom ,kdy se Blaire dozví to,co všichni věděli,jen ona ne.. A to byla fakt síla,něco takového jsem ani nečekala.
A ten úplný konec? Ti,co četli vědí o čem mluvím,nutně potřebuju další díl. Ano všimla jsem si ,že to říkám velmi často,až moc někdy,ale prostě to tak je.(I když si myslím,že vím,jak to dopadne)
V knize jsou nějaké části,které jsou pro starší čtenáře,řekla bych tak 15+
Autorka umí psát hodně čtivě a poutavě,že vás to bude bavit,i přes ta klišé.
Kniha byla super,ale na pět hvězdiček zase neměla..
Komentáře