Tipy na filmy #1

už před nějakou dobou jsem vám dávala tipy na seriály a jelikož jsem teď viděla docela hodně filmů,tak jsem se rozhodla vám doporučit i filmy.

The kissing booth
Elle a Lee jsou nejlepší přátelé už od narození,momentálně jim je 16 a jejich přátelství je nenahraditelné. Když byli menší vytvořili si pravidla jejich přátelství. Pravidlo číslo 9-žádné vztahy s příbuznými a to platí i pro staršího bratra Leea-Noaha. Elle se Noah líbí,ale ví,že by to Leea zničilo.

Film je hodně vtipný,romatický a i smutný,ukáplo u něj pár slziček. A navíc bonus-hlavní hrdinové spolu v reálném životě chodí!!

 
Jack of the red hearts
Jacquelyn je problémová dospívající dívka,která má sestru u pěstounské rodiny a chce ji získat. Tak se rozhodne,že si bude muset najít pořádnou práci. Díky lžím se stane pěčovatelkou malé autistické holčičky a přitom o autismu neví vůbec nic.

Hodně originální film s hodně myšlenkami a je i hodně reálný.


The book of Henry
Henry je předčasně vyspělý chlapec,vyřizuje za mámu všechny účty apod. Henry se poprvé zamiloval do Christiny,jeho sousedky,která si prochází peklem,její otec jí týrá a Henry má plán jak to zastavit,ale nebude to tak jednoduché,protože její táta je policista.

Hodně silný film,který ve vás zanechá hrozně moc emocí.


       To all the boys i loved before
Lara Jean píše milostné dopisy na rozloučenou,ale nikdy je nepošle. Ale jednoho dne je někdo rozešle a adresáti zjistí,co k nimi dříve cítila,i když je to pro Laru Jean těžké,zjistí,že něco dobrého na tom bylo.
Já jsem už před filmem četla knihu,kterou zbožňuju a filmové zpracování se mi moc líbilo.
Perfect high
Amanda je úžasná tanečnice,která si ale zraní koleno a nemůže tancovat. Kvůli bolesti začne Amanda brát prášky proti bolesti a začne na nich být závislá.Když se na Amandu vykašle její kamarádka ,tak jde domů s Riley,jejím přítelem Natem a bratrem Carsonem. Celá tahle skupinka začnou brát více než jen prášky na bolest...
Tohle je hodně silný film,který toho ve vás hodně zanechá a hlavně je hodně reálný a smutný.


Forever my girl

Josie se má vdávat,ale její snoubenec Liam nepřijde na svatbu a odejde. O osm let později je Liam úspěšný country zpěvák. Jeden večer po koncertě se Liam dozví,že jeho nejlepší kamarád ze střední-Mason zemřel při autonehodě,tak se Liam vrací zpět do svého rodného městečka,kde musí čelit svým předešlým rozhodnutím.
Film je hodně překvapující a nádherný.

Filmů jsem viděla ještě víc,ale řekla jsem si ,že na jeden článek jich je už dost. Budu ráda když se na nějaké z nich podíváte.
Komentáře