TOP 10 Yoli knížek

Ahoj,rozhodla jsem se udělat zase odlišný článek a tentokrát 10 nejlepších knih od nakladatelství YOLI. Nikdy se mi u Yoli nestalo,že by se mi nějaká kniha vyloženě nelíbila, ano mají i slabší knihy,ale pak tu jsou úplné pecky,na které si dneska posvítíme. A rozhodování rozhodně nebylo jednoduché.
Jako prví tu mám Tisíc polibků od Tille Cole. Emočně vyčerpávající knihu,která vás zničí a rozhodně budete potřebovat více než jedno balení kapesníků. Když budete chtít knihu číst-za prvé nedoporučuji čtenína veřejnosti :D a za druhé-nečtěte si zadní stranu knihy. Já to naštěstí neudělala,podívala jsem se na ní až po dočtení knihy a byla jsem jedině ráda.
Teď přejdeme na strašně sladkou knihu  Muffin a čaj. Kniha je krásná a ještě je od českého autora,který je moc sympatický.


Kniha Jedna želva za druhou pojednává o silném tématu. Kniha je sama o sobě velmi silná a strhne vás do děje ,tak že si ani neuvědomíte,že jste jí už dočetli a budete se v příběhu vznášet minimálně ještě pár hodin po dočtení.
Mluv také pojednává o temném a silném tématu. Kniha je navíc jednodušše napsaná a má hodně krátké kapitoly,takže není na žádné dlouhé čtení.Tato kniha je opravdu silná,poukazuje na to jak dokáží být lidé bezcitní a hlavně na to jak jednoduché je spadnout na dno. Kniha má opravdu velmmmi hluboký příběh,který zasáhne snad každého. 

Od Colleen miluju všechny její knížky,takže bylo těžké vybrat jen dvě,ale jedna z nich je stoprocentně Možná jednou. Kniha má originální námět a autorka ho dokázala úžasně zpracovat.

Byla jsem tu pojednává o sebevraždě o které obecně není moc knih,což je škoda..Navíc je tak dobře napsaná.Kniha byla hodně depresivní a má tak trochu i detektivní nádech. Ono už samotné téma sebevraždy je hodně k zamyšlení.

Eleanor a Park jsem četla už před nějakou dobou a moc si to nepamatuju,ale pamatuju si své dojmy. Vím že si mi moc líbila,ale teď někdy bych si ráda dala re-reading,abych si ji znovu připomněla.

Odpusť mi. Megan vás dostane úplně,hlavně tedy svým koncem a celým tím převratem,co se stane.


Tou druhou knihou od Colleen je Život jedna báseň,která se mi fakt moc líbila a ani k ní nemám co dodat.


Všechny malé zázraky asi všichni znáte,protože to je úžasnost... Anavíc s eteď točí film,tak jsem zvědavá.


A co vy? Jaké jsou vaše oblíbené Yoli knížky?

Komentáře